O firmie

Nasza firma zajmuje się głównie produkcją gipsowych elementów do wykańczania ścian: paneli 3d i imitacji cegieł dekoracyjnych.
Proponowane przez nas wyroby, będą świetnie współgrały z wnętrzami Waszych mieszkań, ale także z Waszymi gustami muzycznymi. Dlatego właśnie nazwy naszych produktów wywodzą się z nazewnictwa muzyczno-tanecznego. W tym względzie jesteśmy jedyni na rynku : )

 

Ponieważ stawiamy przede wszystkim na jakość, wszystkie nasze wyroby wykonane są z gipsu ceramicznego. Jest on znacznie trwalszy od zwykłego gipsu budowlanego, a dzięki swojej drobnoziarnistości nadaje panelom niezwykłą gładkość, czego efekty zauważycie Państwo na swoich ścianach.

Dodatkowo we wszystkich naszych wyrobach podczas produkcji stosujemy mikrozbrojenie z włókien polipropylenowych, co znacznie podnosi ich wytrzymałość na naprężenia i wzmacnia konstrukcję wewnętrzną.

Produkowane przez nas panele 3d i cegły dekoracyjne to specjalnie przygotowane, oryginalne wzory, które świetnie nadają się do samodzielnego montażu.

Wszystkie nasze produkty są wodoodporne, zmywalne i nie wymagają  drogich impregnatów. Nasiąkliwość na poziomie 1,3% (dla porównania: cegła klinkier 6-8%).

Gips jako minerał naturalnie występujący w przyrodzie, jest materiałem w pełni bezpiecznym, ekologicznym i całkowicie niepalnym, co dodatkowo poprawi bezpieczeństwo Waszych mieszkań.

Wszelkie dokumenty, zaświadczenia i charakterystykę produktu znajdziecie Państwo na stronie producenta.